SH Interiér Vysočina

Úvod | Kuchyně na míru

KUCHYNĚ NA MÍRU

Pro oblast Vysočina | Praha | Brno | Hradec Králové | Pardubice

Vaše vysněná kuchyně na míru se stane příjemnou realitou díky naší truhlářské výrobě na klíč. Zakázku na kuchyň společně připravíme v moderní 3D vizualizaci. Díky ní se poznáte v každém rohu a detailu Vaší nové kuchyně.
☝ 3D vizualizaci a dopravu ZDARMA zajistíme.

Výroba kuchyně na míru se dá rozdělit do těchto bodů

Služby, práce a výroba

VÝROBA KUCHYNÍ NA MÍRU

Naše kuchyně na míru vynikají vysokou variabilitou. Domluvíme se na kuchyni která má pasovat do malého panelákové bytu i na luxusní kuchyni z masivu do prostoru.

Výroba kuchyně se musí řídit jistými pravidly pro výběr linky nebo skříněk na míru. Podívejte se na nejčastější témata co Vás zajímají kolem výroby kuchyně na míru.

1/ moderní kuchyně na míru

Moderní kuchyně od SH Interér cílí na zákazníky co miluji originální design, krásné a kvalitní materiály a perfektní zpracování. U moderní kucyhně je kladen důraz na Vaše požadavky. Přinášíme Vám vysokou funkčnost která si klade za cíl mít vše po ruce a usnadnit práci. Moderní kuchyně na míru které vydrží a poslouží.

✅ Funkční

✅ Šetří práci

✅ Kvalitní materiál

✅ Originální design

✅ Perfektní zpracování

2/ vestavěné kuchyně

Vestavěné kuchyně jsou osvědčeným řešením a dají se individuálně naplánovat. Od tvaru přes materiál až po pracovní výšku. Vestavěná kuchyně může být rohová, malá na míru do paneláku nebo se skříňkami nebo linkou na míru a v rozměru který padne do Vašeho interiéru.

✅ Linka na míru

✅ Skříňky na míru

✅ Vhodné do paneláku

✅ Padnou i jako rohové řešení

✅ Vyrábíme i malé kuchyně na míru

 

3/ luxusní kuchyně

Luxusní kuchyně vynikají precizním a moderním zpracováním každého detailu. Luxusní kuchyně mohou být na míru z masivu nebo se můžete podívat do našeho eshopu kde najdete další inspiraci.

✅ Masiv

✅ Na míru

✅ Moderní design

✅ Precizní zpracování

4/ levné kuchyně na míru

Toužíte po řešení levné kuchyně, která by byla na míru? Změníme Váš sen v realitu. Vyrábíme levné řešení které si drží kvalitu i dodáváme levné kuchyně které jsou dodávané jako sériové řešení. To se dá drobně upravit aby Vaše kuchyňské poličky, dvířka, linka i skříňky perfektně zapadli do Vašeho prostoru.

✅ Levná kuchyně na míru

✅ Stylové sériové kuchyně 

✅ Variabilní řešení na míru

5/ cena kuchyně na míru

Kuchyně na míru můžeme rozdělit podle její prostorové orientace, dle použitých materiálů i podle barev a vybavení.
Protože je celá řada variant a práce na míru je pokaždé trochu odlišná, bude praktické pro odpověď na otázku jaká je cena kuchyně na míru probrat konkrétní rozsah práce, dispozici kuchyně a Vaše požadavky na materiál.

✅ Doprava ZDARMA

✅ Montáž ZDARMA

✅ 3D vizualizace ZDARMA

VYŘEŠME SPOLEČNĚ VAŠÍ VYSNĚNOU KUCHYNI NA MÍRU

Naše výroba kuchyní je připravená na Vaší poptávku i objednávku.
Proto abychom vše mohli naplánovat, připravit 3D návrh nebo jen odpovědět na Váš obecný dotaz nám na sebe můžete nechat kontakt. 
Ozveme se Vám nejpozději do 24 hodin od odeslání formuláře který je vedle.

    FOTOGALERIE PRO KUCHYNĚ NA MÍRU

    ×