SH Interiér Vysočina

0

Platba

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Platba hotově – osobní odběr

  1. Osobně vyzvednout na Vaši objednávky můžete provést na adrese : HS Innovation s.r.o. Tři Studně 2 592 04
  2. E-mailem nebo telefonicky Vám potvrdíme, že zboží je připraveno k odběru.
  3. Platíte při převzetí zboží.
  4. Ke zboží bude přiložený daňový doklad (jsme plátci DPH).
  5. Při tomto typu platby neúčtujeme žádný další poplatek.

Kontakty

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

Doprava

Výše dopravních nákladů je přímo závislé na konkrétní zásilce a její hodnotě. Při uzavírání objednávky se Vám hodnota zásilky zobrazí a současně se nabídnou možnosti dopravy spolu s konkrétní cenou. Tato cena zahrnuje všechny náklady spojené s dopravou a tudíž žádné další příplatky nebudou účtovány. Cenu dopravného najdete v níže uvedené tabulce. V případě volby dopravy spediční firmou, je zboží doručeno externím dopravcem, který Vám doveze zboží až k domu. Za úspěšné doručení se považuje okamžik složení zásilky před vchod domu. Dopravce Vás bude kontaktovat ohledně termínu doručení a lze si s ním sjednat i náhradní termín. Zboží je většinou dodáváno v demontu s návodem na složení. Zboží je důkladně zabaleno proti poškození při dopravě.

HodnotaCena dopravy
Do 10.000 Kč500 Kč
10.001 – 15.000 Kč300 Kč
Nad 15.000 KčZdarma
Osobní odběrZdarma
×